Pracownia graficzna

Tworząc projekty graficzne, łączymy estetykę, przejrzystość, atrakcyjny wygląd i dbałość o Twój wizerunek. Ważne aby materiały graficzne, prezentujące Twoją markę, były zarówno dobrze opracowane marketingowo, jak i utrzymane w ciekawym designie. Z przyjemnością podejmiemy się stworzenia nowych kreacji oraz wykonamy projekty z zastosowaniem już wypracowanego wizerunku. Tworzymy projekty graficzne, zarówno w ramach pojedynczych zleceń, jak i całych kampanii wizerunkowych m.in. imprez, wydarzeń, firm i klientów indywidualnych. Stawiamy na dobrą atmosferę we współpracy, pomożemy Ci przejść przez cały proces projektowania: od poznania Twoich oczekiwań, przez realizację projektu, dobór materiałów oraz nadzór nad drukiem.


Identyfikacja wizualna

Projektujemy wszystkie niezbędne elementy, które zapewnią profesjonalny wizerunek Tobie i Twojej firmie: logotypy, znaki, wizytówki, papier firmowy, księgi znaku.

Materiały promocyjne i informacyjne

Projektujemy materiały promujące markę, produkty bądź wydarzenie: plakaty, ulotki, foldery, katalogi, programy, broszury, naklejki, standy, ścianki, etc.

Reklama zewnętrzna

Tworzymy szeroką gamę projektów wykorzystywanych jako reklama wielkoformatowa: billboardy, folie i siatki na elewacje, banery, etc.

Projekty we wnętrzach

Możemy pomóc Ci w aranżacji wnętrz zarówno w domu jak i w firmie (np. sale konferencyjne). Wykonujemy efektowne fototapety, naklejki, kalendarze, etc.

Reklamy samochodowe

Przygotowujemy projekty na samochody: folie samochodowe do oklejania karoserii, liternictwo, zdjęcia.

Prezentacje cyfrowe

Tworzymy projekty do zastosowania na stronach internetowych, nośnikach cyfrowych i w prezentacjach: slajdery, pop-upy, banery, tablice cyfrowe, szablony prezentacji.