Fotografia ślubna

Jedne z najważniejszych wspomnień w życiu!

Dlatego warto w tym dniu wybrać fotografa, który uchwyci wyjątkowość tych chwil i z którym będziecie czuć się swobodnie. Podczas tworzenia reportażu ślubnego bardzo ważny jest Wasz komfort, dlatego staramy się, aby nasza obecność była jak najbardziej dyskretna. Ważne abyście czuli się przed obiektywem naturalnie, a zdjęcia były częścią dobrej zabawy. Do Waszej dyspozycji są nasze umiejętności, doświadczenie, pełne zaangażowanie i fachowość! Wysokiej klasy sprzęt i ciekawe pomysły – z zachowaniem dobrego smaku – będą gwarantem satysfakcji. Chcemy oddać w Wasze ręce zdjęcia, które będą Wam sprawiały radość przez całe wspólne życie.

– przygotowanie przed ślubem (w domu Panny Młodej / Pana Młodego)
– błogosławieństwo
– przejazd do Urzędu Stanu Cywilnego / kościoła
– uroczystość ślubna w Urzędzie Stanu Cywilnego / kościele
– zdjęcie grupowe Młodej Pary z rodziną i gośćmi
– przywitanie Młodej Pary na sali weselnej
– pierwszy taniec Młodej Pary
– tańce / zabawy weselne
– atrakcje: tort / niespodzianki dla gości
– oczepiny
Temat i miejsce portretowej sesji ślubnej ustalamy wcześniej. Sesję możemy wykonać w dniu ślubu lub w innym ustalonym terminie. Wykonujemy je zarówno w plenerze, jak i w studio. W sesji ślubnej mogą wziąć również udział świadkowie, rodzina, przyjaciele, a nawet Wasz zwierzak!
W zależności od Waszych oczekiwań ustalimy liczbę zdjęć, które otrzymacie, oraz formę ich prezentacji. Proponujemy następujące opcje:
– pakiet zdjęć w zapisie cyfrowym, z pełną obróbką, przygotowanych do wydruku
– przygotowanie zdjęć do prezentacji w internecie
– przygotowanie strony internetowej z galerią zdjęć (możliwość dostępu do galerii po wprowadzeniu hasła)
– przygotowanie albumu tradycyjnego wraz z odbitkami, ręcznie wyklejanego, przekładanego pergaminem, w wybranej oprawie (do wyboru: drewniana, skórzana, materiałowa) i z wybraną liczbą zdjęć
Kluczowym elementem każdej sesji zdjęciowej jest odpowiednie przygotowanie, dlatego proponujemy również profesjonalną stylizację przez naszego fryzjera i wizażystę.